Medikal Estetik

Ameliyatsız Yüz Germe

Yaşlanma, mimikler ve yer çekiminin etkisiyle her geçen gün yüzümüzde derin kırışıklık ve sarkmalar meydana gelmektedir. Birçok kişi cerrahi müdahalelerden uzak durarak yerini tutabilecek daha basit uygulamaları tercih ederek eski görüntülerine kavuşmak istemektedir.

Ozon Terapi

Hastalıkların oluşum mekanizması içinde en önemlilerinden birisi dokuların yeterli oksijenlenmemesi, biriken toksik materyallerin ortamdan uzaklaştırılamaması olarak belirtilmektedir.

Dolgu

Medikal estetik alanında en çok başvurulan yöntemlerden birisi de hyalüronik asit bazlı dolgu maddeleri ile yapılan uygulamalardır.

Fokus Ultrason (HİFU)

HIFU (Fokus Ultrason) odaklanmış ses dalgaları anlamına gelir. HIFU (Fokus Ultrason) tedavisi ses dalgalarının kullanıldığı ameliyatsız tedavi biçimidir.

PRP

Açılımı “Platelet Rich Plasma” (Trombosit Yönünden Zengin Plazma) anlamında olan PRP son yıllarda sık tercih edilen bir cilt yenileme yöntemidir.

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj, geniş renk skalalı pigmentlerin tek kullanımlık iğneler aracılığı ile derinin ikinci katmanına yerleştirilmesi işlemidir. Medikal makyaj olarak da bilinen uygulama, dövme işlemiyle çok karıştırılan işlemler olsa da aslında birbirlerinden farklıdırlar. Medikal makyaj cildin epidermis katmanına uygulanırken, dövme dermal tabakaya uygulanmaktadır.

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon ( Lazerli Epilasyon ) dalga boyu belli bazı ışık kaynaklarının etkisi ile istenmeyen tüylerden kurtulmayı sağlar. Cilde uygun lazer ışığı seçici olarak kıl kökünde yoğunlaşır, ısıya dönüşerek çevre dokuya zarar vermeden sadece kökün kendisini ve çekirdek hücreyi tahrip eder. 

Venüs Legacy

Venus Legacy™, 4D™ teknolojisi kullanan FDA onaylı bir cihaz olup, selülit tedavisi, bölgesel incelme ve kırışıklık tedavisinde etkisi kanıtlanmıştır.