Diş ve Ağız Sağlığı

Diş Beyazlatma

Beyaz dişlerle gülmek hepimizin istediği ve lazerle yapıldığında bir seans süren kolay olan bir işlemdir. Temiz bir ağız ve sağlıklı gülüş için önce dişler temizlenir ve ardından lazerle diş beyazlatma yapılır. Beyazlatma koltukta 45 dakika kadar süren estetik bir işlemdir ve hiç bir zararı yoktur.

Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum porseleni yapısal olarak destekleyen bir altyapı materyalidir. Eski tip metal altyapıya göre en büyük avantajı beyaz renkli ve ışığı geçirgen bir yapıya sahip olup doğal bir görünüm sağlamasıdır.

Yaprak Porselen

Yaprak porselen diş aynı zamanda Lamine diş kaplama olarakta bilinmektedir., son zamanlarda estetik görünüme önem verenler tarafından en çok tercih edilen tedavi yöntemlerinden biridir.

İmplant

Dental implantlar; doğal diş kökünü taklit eden titanium vidadır. Çene kemiğine yerleştirilir, iyileşme süresi sonunda üstüne porselen diş yapılır. 

Dental Veneers

Laminate Veneer nedir? Ankara Laminate Veneer tedavisi nasıl yapılır? sorularına verilebilecek en basit cevap; Laminate Veneer, yaprak porselen olarak da bilinen ve gülüş estetiği kapsamında yapılan diş tedavilerinden biridir. 

Holywood Smile

Hollywood smile en genel şekli ile Hollywood starlarının gülüşüne sahip olmanızı sağlayan estetik gülüş tasarımıdır. Bu gülüş tasarımında dudaklar, dişler ve diş etleri arasında mükemmel bir uyum hedeflenir. Daha güzel görünen bir gülüş ve dolayısıyla daha etkileyici bir görünüm için ihtiyacınız olan belki de sadece bu gülüş tasarımıdır.